• Pzt - Cm: 9:00 - 18:00
  • TürkçeქართულიEnglish

HAKKIMIZDA

MNG Lojistik Uluslararası Kargo ve Parsiyel Taşımacılığı ve Elit Trans müşterilerine tam hizmet anlayışı ile taşıma yapmayı ilke edinmiştir.

1990  yılından bu yana Türkiye’de taşımacılık sektörünün içinde bulunan MNG Lojistik Uluslararası Kargo ve Parsiyel Taşımacılığı ve Elit Trans müşterilerine tam hizmet anlayışı ile taşıma yapmayı ilke edinmiştir. Firmamız uluslararası nakliye konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile siz müşterilerimize en kusursuz hizmeti verme gayreti içindedir.

Şirketimiz bünyesinde araçlar ile Gürcistan Azerbaycan ve Kafkas ülkelerine İhracat,komple ve parsiyel olarak her türlü taşıma organizasyonlarını oluştururken, transit ve diğer taşıma hizmetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Sizlerle uygun bir çalışma ortamına gireceğimiz düşüncesiyle her türlü araç ihtiyacınızda emrinizde olduğumuzu bilmenizi ister kusursuz,hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

Vizyon

Lojistik ve Taşımacılık denince, akla ilk gelen, dünya standartlarında bir marka olmak, eksiksiz,en doğru ve en kaliteli hizmeti sağlamak ve müşterilerimizin çözüm ortağı olarak mevcut hatlarımızda yardımcı olmak , müşteriyi tanımlayarak onun ihtiyaç duyduğu alanlarda en kaliteli çıktıyı talep edilmeden önce üretmektir.

Misyon

Amacımız tamamen müşteri memnuniyetidir; nakliye, gümrük ve depolama teknolojilerinin her birini seri ve güçlü operasyonlarla gerçekleştirmektir.

Ana prensibimiz müşterilerimizin ithalat ve ihracat trafiğini bütünsel bir servis ile sunmaktadır. Elit Trans Uluslararası Kargo ve Parsiyel Taşımacılığı ve MNG LojistikGürcistan Azerbaycan ve Kafkas ülkelerindeki acente bağlantıları sayesinde yapılan tüm  ihracat yüklemelerinin taşımacılığını titiz, güvenilir, hızlı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hedeflerimiz :

  • Müşterilerimizin çıkarlarına daima birinci önceliği vermek,
  • Müşterilerimizi iş ortağı olarak görmek ve her gün bu ortaklığı geliştirmeye çalışmak,
  • Müşterilerimizin beklentilerini her zaman anlamaya çalışmak ve yerine getirmeye çaba göstermek,
  • Her zaman karşılaşılabilecek sorunları önceden tahmin etmek, üzerine gitmek ve mutlak çözümlere yönelik stratejiler geliştirmek,
  • Müşterilerimiz için her zaman yenilikler yaratmak,
  • Müşterilerimizin kurumsal kimliklerinin oluşmasına ve olumlu imajlarının gelişmesine katkıda bulunmak,
  • Kapsamı ne olursa olsun, müşterilerimizin tüm hizmet ve taleplerini cevaplayacak, mükemmel uygulama yeteneğine sahip bir personel yapısı oluşturmaktır.

Hizmetlerimiz

MNG Lojistik, diğer lojistik çözümlerinde de olduğu gibi taşımacılıkta da optimum transit süreleri ve maliyet avantajı sunar. Sahip olduğumuz taşıma belgeleri (r2), kullanmış olduğumuz teknoloji ve profesyonel ekibimizle üretici, ithalatçı ve ihracatçı firmalara Türkiye'de ve Gürcistan'da  hızlı ve güvenilir sektörel çözümler üretiriz. MNG Lojistik ihracatta büyümeyi hedefleyen firmalara geniş araç filosuyla güvenli ve hızlı sevkiyat konusunda hizmet sunmaktadır.

MNG Lojistik

Gürcistan Türkiye Nakliye ve Taşımacılık Hizmeti

Gürcistan Türkiye İhracatı

Gürcistanın her noktasına nakliye ve ihracat hizmeti verilmektedir.